معرفی رویال اسانس آلا

شرکت تعاونی خوشه چینان مرکزی تحت نام تجاری رویال اسانس آلا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ با هدف ارتقای بهروری کشاورزی از طریق آموزش و ترویج کشاورزی مدرن آغاز نمود. این شرکت در سال ۱۳۹۶ با تکیه بر ایده های دانش بنیان و به کارگیری اعضای آکادمیک اقدام به تولید اسانس های روغنی طبیعی به سفارش شرکت های دارویی، آرایشی و بهداشتی خارجی و داخلی نموده است و همچنین فعالیت به عنوان زنجیره ارزش کشت و فرآوری گیاهان دارویی و تولیدات انواع اسانس طبیعی، عصاره، داروهای گیاهی طبیعی با فرمولاسیون جدید، عرقیات گیاهی، انواع روغن های گیاهی آروماتراپی را تحت لایسنس های معتبر بین المللی در پیش گرفته است.

اسانس های طبیعی مورد استفاده گسترده در صنایع مختلفی اعم از صنایع: دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی میباشد.

وجه متمایز این شرکت استفاده از دستگاه های طراحی شده توسط مهندسین شرکت رویال اسانس و بهرگیری از روشی نوین بدون دخالت آب و هرگونه مواد شیمیایی در استحصال اسانس میباشد، در این روش فرآیند استحصال کاهش چشمگیری داشته و از حدود 6 ساعت به 2 ساعت تعدیل یافته است همچنین مولکول های مواد موثره گیاه شکسته نمی شوند و با حفظ تمامی خواص و مواد موثره موجود فرآیند استحصال صورت می پذیرد.

از مهمترین فعالیت های شرکت رویال اسانس بعنوان زنجیره ارزش صنایع تبدیلی، تولید داروهای گیاهی سلامت محور میباشد که در این راستا موفق به تولید محلول ضدعفونی کننده کاملا گیاهی و غیر الکلی با نام رویال سپت همچنین قطره کاملا گیاهی تفویت کننده سیستم ایمنی بدن با نام ایمو رویال گردیده است.

شرکت رویال اسانس آلا با چشم انداز فرآوری گیاهان دارویی و  تولید محصولات سلامت محور با استاندارد های بین المللی جهت ورود به بازارهای جهانی با الگوبرداری از مدل تعالی سازمانی قصد دارد که مصادیق تعالی بخش کیفیت و ایمنی را به طور مستمر پیاده سازی نموده و به سهم بزرگی از بازار های داخلی و برون مرزی دست یابد.